IP videovalve komplekt

IP videovalve komplekt on hea võimalus välja vahetada vana analoog kaamerasüsteem IP põhise uue põlvkonna kaamerasüsteemi vastu. IP kaamerad võimaldavad jäädvustada mitu korda kõrgema resolutsiooniga videopilti võrreldes analoogkaameratega. Signaaliedastus kaamerast salvestini käib digitaalsel teel, mis tagab alati kvaliteetse pildi ülekande.

  

  • Kaamerate pilte ja salvestatud videot saab jälgida üle võrgu arvutist (Windows ja MAC tugi), nutitelefonist ja tahvelarvutist (Android, MAC iOS tugi). Võimalik luua erinevate õigustega kasutajaid.
  • Kaamerasüsteem sobib erinevate objektide jälgimiseks - bürooruumid, ladu, parkla, maakodu, õueala, jne
  • Süsteemi on lihtne paigaldada - salvestist kaamerani tuleb vedada üks CAT5E arvutivõrgu kaabel, mille kaudu saab kaamera elektritoite ja edastab signaali salvestisse

 

 

Komplekti kuulub:

  • videosalvesti NVR3216-P koos kõvakettaga, vajalikud toiteadapterid, kaugjuhtimispult, USB hiir, SATA kaabel
  • 4 IP kaamerat 1.3 ja 2.0 Megapixel resolutsiooniga. Valida saab 2.0 Megapixel resolutsiooniga kuppelkaamerate IPC-HDB3200C ja 1.3 Megapixel resolutsiooniga IR-LED kaamerate IPC-HFW2100 vahel. Komplekti hind jääb samaks.

 

Salvesti kõvaketta maksimaalne maht on kuni 6TB ning talle on sisse ehitatud 4 PoE (Power-over-Ethernet) võrgupesa. Nende kaudu saab IP-kaamerad otse salvestiga ühendada, kasutades CAT5E FTP kaablit. Antud salvestiga on väga mugav üles seada neljast IP kaamerast koosnevat süsteemi, sest puudub vajadus kasutada täiendavaid toiteadaptereid IP kaamerate jaoks või PoE toega võrgulülitit (switch). Kaamerateni ei pea vedama eraldi toitekaablit, sest andmed ja elektritoide edastatakse salvestist kaamerasse ühe kaabliga. Salvestil on täiendavalt veel 1 võrgupesa muude seadmete- või internetiga ühendamiseks.

 

Salvestiga saab ühendada kuni 16 IP kaamerat.
Kaadrisageduse 25kaadrit/s juures suudab salvesti salvestada:

 

  • 4 IP kaamerat 1080P FullHD resolutsioonil (1920x1080 pikslit), max 100kaadrit/s @ 1080P
  • 8 IP kaamerat 720P HD resolutsioonil (1280x720 pikslit), max 200kaadrit/s @ 720P
  • 16 IP kaamerat D1 resolutsioonil (704x576 pikslit), max 400kaadrit/s @ D1

Kui vähendada kaameratel kaadrisagedust salvestamisel, saab salvestada FullHD ja HD resolutsioonil suurema arvu kaamerate pilte. Näiteks 720P resolutsioonil 10 kaamerat kaadrisagedusel 20kaadrit/s kaamera kohta, 1080P resolutsioonil 8 kaamerat kaadrisagedusel 12kaadrit/s kaamera kohta, jne.

 

Tagasi